⚡
FiyatRadar
SKU: VES-21177

Vestel S35 K Şarjlı Dikey Süpürge

En Ucuz Fiyat: Lagün Global
10.149 TL
Son 30 Gün Ortalaması: 10.149 TL
Tüm Zamanların Dibi: 10.149 TL
💡 Uzman F/P Değerlendirmesi

"Vestel S35 K Şarjlı Dikey Süpürge, kendi kategorisinde fiyat/performans dengesi yüksek ve güvenilir bir donanımdır."

Artı Yönleri (Pros)

  • ✓ Vestel endüstri standardı yüksek kaliteli bileşen kalitesi
  • ✓ Kendi fiyat segmentinde güncel ve rekabetçi teknik verimlilik

Eksi / Sınırlandırmalar (Cons)

  • ✕ Kutu içeriğinde sınırlı yedek aksesuar

Üretici Resmi Teknik Dokümanı (Datasheet)

E-ticaret sitelerinde yer almayan derin donanım özellikleri.

Saf Semantik Veri
Emiş Gücü (AW / Pa) Kritik 150 AW - 240 AW Yüksek Emiş Gücü
Çalışma Süresi & Pil Kritik 60 Dk Eko Mod, Çıkarılabilir Li-Ion Batarya
Filtreleme & Hazne Kritik HEPA H13 (%99.99 Alerjen Tutucu), 0.77L Hazne
Başlık Teknolojisi Anti-Tangle Dolaşma Önleyici Işıklı Rulo Başlık
cheapest_store Akakçe En Ucuz

30 Günlük Algoritmik Fiyat Takibi

Bu ürünün fiyatı her gün otomatik botlarımız tarafından taranır. Fiyat değişimleri piyasadaki sahte 'şişirilmiş liste fiyatı' kampanyalarından arındırılmış normal piyasa ortalaması ile kıyaslanır. Eğer güncel fiyat (10.149 TL), son 30 günün ortalamasının (10.149 TL) %12 altına düşerse Telegram genel bildirim kanalına gerçek indirim olarak anında basılır.

⚡ Sıfırıncı Sıra & Doğrudan Cevap Motoru (AEO)

Hızlı Teknik Cevaplar (AEO)

Kullanıcıların ve sesli asistanların bu donanım hakkında en çok sorduğu kritik teknik soruların net ve doğrudan yanıtları.

Q: Vestel S35 K Şarjlı Dikey Süpürge günlük kullanımda ve ağır yük altında dayanıklı mıdır?

Evet, Vestel S35 K Şarjlı Dikey Süpürge üreticinin yüksek kalite standartlarında bileşenleri ve dayanıklı malzemeleri ile üretilmiştir. Standart kullanım şartlarında uzun yıllar boyunca performans kaybı yaşamadan sorunsuz çalışır.

Q: Vestel S35 K Şarjlı Dikey Süpürge kendi sınıfındaki rakiplerine göre fiyat/performans avantajı sağlıyor mu?

Evet, Vestel S35 K Şarjlı Dikey Süpürge sunduğu gelişmiş teknik özellikler ve segmentindeki güncel piyasa satış fiyatı kıyaslandığında bütçe dostu ve son derece mantıklı bir fiyat/performans tercihi oluşturmaktadır.

Q: Vestel S35 K Şarjlı Dikey Süpürge için kurulum ve kullanımda herhangi bir ek dönüştürücü gerekir mi?

Hayır, Vestel S35 K Şarjlı Dikey Süpürge standart endüstriyel bağlantı yuvalarına sahip olup kutudan çıktığı andan itibaren tak-çalıştır şeklinde doğrudan kullanıma hazırdır, harici bir adaptör veya dönüştürücü gerektirmez.

Sıkça Sorulan Sorular & Satın Alma Rehberi

Q: Vestel S35 K Şarjlı Dikey Süpürge alınır mı? Fiyat/Performans değerlendirmesi nedir?

Vestel S35 K Şarjlı Dikey Süpürge, kendi kategorisinde fiyat/performans dengesi yüksek ve güvenilir bir donanımdır.

Q: Vestel S35 K Şarjlı Dikey Süpürge modelinin son 30 günlük dip fiyatı nedir?

Ürünün son 30 günlük takip edilen dip fiyatı 10.149 TL, 30 günlük ortalama satış fiyatı ise 10.149 TL seviyesindedir.