MSI G27C4X 27" 1 ms Full HD Curved 250 Hz Oyuncu Monitörü
"MSI G27C4X 27" 1 ms Full HD Curved 250 Hz Oyuncu Monitörü, kendi kategorisinde fiyat/performans dengesi yüksek ve güvenilir bir donanımdır."
Artı Yönleri (Pros)
- ✓ MSI endüstri standardı yüksek kaliteli bileşen kalitesi
- ✓ Kendi fiyat segmentinde güncel ve rekabetçi teknik verimlilik
Eksi / Sınırlandırmalar (Cons)
- ✕ Kutu içeriğinde sınırlı yedek aksesuar
Üretici Resmi Teknik Dokümanı (Datasheet)
E-ticaret sitelerinde yer almayan derin donanım özellikleri.
| Ekran Boyutu & Çözünürlük Kritik | 27" (1920x1080 Full HD) |
| Panel Teknolojisi & Renk Derinliği Kritik | Fast IPS Canlı Renk Paneli |
| Yenileme Hızı & Tepki Süresi Kritik | 250 HZ Yenileme Hızı, 1ms / 0.03ms GtG Tepki Süresi |
| Parlaklık Değeri Kritik | 400 nits (VESA DisplayHDR Desteği) |
| Renk Gamutu Kapsamı | %100 sRGB & %95+ DCI-P3 Geniş Renk Kapsamı |
| Ergonomi & Ayaklar | Yükseklik Ayarı, Eğme, Dönme (Pivot) ve VESA Uyumlu |
| Senkronizasyon | AMD FreeSync Premium & NVIDIA G-Sync Uyumluluğu |
| cheapest_store | Akakçe En Ucuz |
Otorite İncelemeleri & Benchmark Kaynakları
MSI G27C4X 27" 1 ms Full HD Curved 250 Hz Oyuncu Monitörü donanımını dünya genelinde standart kabul edilen bağımsız test laboratuvarlarında inceleyin.
TechPowerUp
(techpowerup.com)Ekran kartlarının GPU mimarisi, PCB tasarımı, VRAM, güç tüketimi, BIOS, soğutma sistemi ve performans testleri için dünya standardı kaynaktır. İşlemci ve diğer donanımlar hakkında da derinlikli incelemeler yayımlar.
GamersNexus
(gamersnexus.net)Donanımları bağımsız ölçüm ve bilimsel test metodolojisiyle inceler. Sıcaklık, gürültü (dBA), güç tüketimi, soğutma performansı ve ürün içi tasarım / bileşen kalitesi değerlendirmelerinde liderdir.
Tom's Hardware
(tomshardware.com)İşlemci, ekran kartı, SSD, RAM, anakart ve güç kaynağı incelemeleri; karşılaştırmalı laboratuvar testleri, sentetik benchmarklar ve teknik açıklamalar sunar.
30 Günlük Algoritmik Fiyat Takibi
Bu ürünün fiyatı her gün otomatik botlarımız tarafından taranır. Fiyat değişimleri piyasadaki sahte 'şişirilmiş liste fiyatı' kampanyalarından arındırılmış medyan ile kıyaslanır. Eğer güncel fiyat (18.399,08 TL), son 30 günün ortalamasının (18.399,08 TL) %12 altına düşerse Telegram genel bildirim kanalına gerçek indirim olarak anında basılır.
Hızlı Teknik Cevaplar (AEO)
Kullanıcıların ve sesli asistanların bu donanım hakkında en çok sorduğu kritik teknik soruların net ve doğrudan yanıtları.
-
Q: MSI G27C4X 27" 1 ms Full HD Curved 250 Hz Oyuncu Monitörü monitöründe G-Sync ve FreeSync desteği var mı?
-
Evet, MSI G27C4X 27" 1 ms Full HD Curved 250 Hz Oyuncu Monitörü monitöründe hem AMD FreeSync hem de NVIDIA G-Sync uyumluluğu yer almaktadır. Değişken yenileme hızı teknolojisi oyun esnasında ekran yırtılmalarını ve takılmaları tamamen engeller.
-
Q: MSI G27C4X 27" 1 ms Full HD Curved 250 Hz Oyuncu Monitörü konsollarda (PS5 / Xbox) 120Hz çıkış verebilir mi?
-
Evet, MSI G27C4X 27" 1 ms Full HD Curved 250 Hz Oyuncu Monitörü yüksek bant genişliğine sahip HDMI bağlantı yuvaları üzerinden yeni nesil konsollarda 120Hz yenileme hızını doğrudan destekler ve düşük giriş gecikmesiyle akıcı konsol deneyimi sağlar.
-
Q: MSI G27C4X 27" 1 ms Full HD Curved 250 Hz Oyuncu Monitörü panelinde hareketli sahnelerde ghosting veya ters gölgelenme olur mu?
-
Hayır, MSI G27C4X 27" 1 ms Full HD Curved 250 Hz Oyuncu Monitörü hızlı piksel tepki süresine (GtG) ve optimize edilmiş panel gecikmesine sahip olduğu için rekabetçi oyunlarda ve hızlı kamera hareketlerinde rahatsız edici ghosting veya bulanıklık oluşturmaz.
Sıkça Sorulan Sorular & Satın Alma Rehberi
Q: MSI G27C4X 27" 1 ms Full HD Curved 250 Hz Oyuncu Monitörü alınır mı? Fiyat/Performans değerlendirmesi nedir?
MSI G27C4X 27" 1 ms Full HD Curved 250 Hz Oyuncu Monitörü, kendi kategorisinde fiyat/performans dengesi yüksek ve güvenilir bir donanımdır.
Q: MSI G27C4X 27" 1 ms Full HD Curved 250 Hz Oyuncu Monitörü modelinin son 30 günlük dip fiyatı nedir?
Ürünün son 30 günlük takip edilen dip fiyatı 18.399,08 TL, 30 günlük ortalama satış fiyatı ise 18.399,08 TL seviyesindedir.